+994 50 358 81 50
info@inmesco.com
facebook
Türkçeİngilizce

KurumsalElektromekanik taahhüt sektöründeki on yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimimizi İnmesco Group altında birleştirdik. Sahip olduğumuz dinamizm ve sizden almış olduğumuz güç ile yeni değerler yaratmak ve bu değerleri paylaşarak birlikte yaşatma prensibi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İnmesco Group olarak; Uluslararası kalite standartlarında güvenilir ve yenilikçi mühendislik çözümleri, kapsamlı ve her açıdan uzmanlık gerektiren projelere elektromekanik taahhüt hizmeti sunuyoruz. Attığımız her adımda insana ve doğaya saygıyı esas alıyor, topluma ve tüm iş ortaklarımıza değer katmanın önemine inanıyoruz. 

Müşterilerimize en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunarak, ilk tercih edilen elektromekanik taahhüt firması olmayı, malzeme ve hizmet tedarikçileri ile güvene ve karşılıklı kazanca dayalı sürdürülebilir ilişkiler kurarak yalın ve kilit bir konumda kalmayı, projelerimizde verimli bir risk ve maliyet yönetimi ile sürdürülebilirliği amaçlıyoruz.

Misyon

Başladığı her işi takım çalışması ile güvenilir bir şekilde tamamlayan, müşteri memnuniyetini birinci sırada değerlendiren, kaliteli, ekonomik, yenilikçi projelere imza atmak.

Vizyon

Geleceğin yüksek teknolojili hayatına yüzünü dönen; daha fazla insanın bu teknolojilerden ve yaşam koşullarından faydalanması için emek harcayan, beklentileri karşılamakta gösterdiği yüksek performans ile sorumluluklarının bilincinde olma prensibini ana ilke olarak benimsemiş global bir şirket olmak.
polo skjorta polos hombre lacoste polo polos lacoste baratos poloshirt polo ralph lauren femme polo lacoste polos ralph lauren outlet ralph lauren polo shirts polos baratos polo ralph lauren ireland polo ralph lauren outlet polo ralph lauren australia polo lacoste sale polos lacoste polo ralph lauren skjorta polo ralph lauren polo shirts polo shirt