Inmesco Group – Baku, Azerbaijan

Tüm Tarafların Memnuniyeti

İnmesco Grup, dünyanın sürdürülebilinir gelişimi için en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri geliştiren güvenilir bir çözüm ortağı olarak, temas halinde olduğu tüm tarafların memnuniyetini ilk sırada tutar.

Etkin yönetim, eğitim ve iletişim olanakları ile, başarının temelinde olduğuna inandığı çalışanlarının sürekli gelişimlerini destekler ve onlar için en uygun çalışma koşullarını sağlar. İnmesco Grup ailesindeki her bir çalışan, kendi çalışma arkadaşlarını da birer müşteri olarak kabul eder ve dış müşteriler gibi iç müşterileri de beklentilerini aşmayı hedefler.

Güvenirlilik

İnmesco Grup üründe ve hizmette süreklilik ve güvenilirlilik esasıyla haraket eder. Müşteriye hizmeti tam zamanında ve kusursuz olarak götürecek hizmetin sürekliliğini sağlar.

Uygunluk

İnmesco Grup; hizmet verdiği tüm faaliyet alanlarında iş güvenliği ve çevre dahil olmak üzere, tüm yasal gereksimimleri karşılar. Konusundaki yetkin çalışanları ile süreçleri tüm aşamalarda kontrol altında tutarak uygunsuzluk olasılıklarını en aza indirir.